Otázky a odpovědi
Jaké zařízení bude potřeba?
Protože LétoPOS nevyžaduje instalaci, je dostupné prostřednictvím oblíbených prohlížečů (Chrome, Safari, Mozilla, Opera, Edge) na jakémkoliv zařízení (počítači, telefonu, tabletu).
Jaké tiskárny LétoPOS podporuje?
LétoPOS je možné propojit s většinou Bluetooth tiskáren. Můžeme doporučit spolehlivé a dostupné modely tiskáren Xprinter T58-K nebo Cashino PTP-II BT. Pro co nejsnadnější propojení tiskárny s LétoPOS můžete využít mobilní aplikaci, která nastavení usnadní a je zdarma. Máme připravený návod, jak tiskárnu propojit.

Účtenky je také možné vytisknout na jakékoliv kancelářské tiskárně a bez nutnosti speciálního nastavení.
Co když klient zaplatí kartou?
Pokud váš klient platí debetní nebo kreditní kartou, není tyto platby třeba registrovat pomocí EET pokladny. V takovém případě můžete využít jakýkoliv platební terminál, který vám vyhovuje a použít jej nezávisle na LétoPOS.
Kdy a jak získat EET certifikát?
Certifikát pro EET je možné vyřídit na Daňovém portálu. Doporučujeme obstarat si certifikát předem. Tato procedura je bezplatná, nicméně vyžaduje hodně času a značné úsilí. Máme připravený podrobný návod, jak certifikát získat. Pokud potřebujete pomoc, odešlete vaši žádost na emailovou adresu info@letopos.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 227 272 208.
Jak je to se zabezpečením dat?
Všechna zákaznická data ukládáme do datového centra a pravidelně je zálohujeme. K vašemu účtu se ale dostanete pouze vy s pomocí zvolené kombinace e-mailu a hesla.
Co bych měl dělat, pokud je moje připojení k internetu nestálé?
Pracujeme na vylepšení našeho softwaru, tak aby fungoval i bez připojení k internetu. Do té doby mějte na paměti, že k odeslání účtenky Finanční správě máte až 48 hodin
Je LétoPOS v souladu s českými zákony?
Účtenky, které vydává LétoPOS, vyhovují zákonu o EET, živnostenskému zákonu, zákonu na ochranu spotřebitele i zákonu o DPH. Nemusíte se tedy bát ani kontrol Finanční správy ani ČOI.
Naši EET pokladnu spustíš do 2 minut
Hned po zadání základních údajů můžeš začít vystavovat účtenky
Používáme cookies ke zlepšení našich stránek.
Souhlasím
Close