EET pro stánkaře
Jednoduchá pokladna pro drobné prodejce na trzích
Zdarma do konce roku – pak od 102 Kč měsíčně
Proč se LétoPOS bude hodit právě tobě
Můžeš vydat neomezené množství účtenek.
Aplikaci mohou zdarma používat i všichni tví zaměstnanci.
ZZcela zdarma při tržbách menších než 500 Kč/měsíc.
Jednoduchá EET pokladna LétoPOS pro 3. a 4. vlnu EET
Přenosná EET pokladna pro stánkaře, farmáře prodávající vlastní produkty, prodejce rychlého občerstvení na trzích, jarmarcích, výstavách aj.
Funguje v telefonu, tabletu, PC a ve všech populárních prohlížečích.
S aplikací může pracovat neomezený počet uživatelů, stačí jim povolit přístup.
Vystavení účtenky je rychlé a intuitivní – stačí dvě kliknutí.
Účtenky můžeš vytisknout, nebo je zákazníkům okamžitě posílat na e-mail či přes WhatsApp.
Tým podpory LétoPOS je ti k dispozici 24/7.
Pro evidenci tržeb ti stačí jen tvůj telefon. Nemusíš nic složitě instalovat, ani si pořizovat novou tiskárnu. Účtenky pošleš e-mailem nebo přes WhatsApp a navíc LétoPOS běží online, takže máš neustále nejnovější verzi aplikace.
Žádné zbytečné zdržování tebe a tvých zákazníků. Účtenky vystavíš bleskově, správně dle zákona o EET a pohodlně v příjemném rozhraní aplikace. Stačí zmáčknout jedno velké tlačítko HNED EVIDOVAT a je to.
Snadno získáš přehled o svých tržbách a na dvě kliknutí si stáhneš podrobné přehledy o vydaných stvrzenkách v různých formátech. Máš účetní? Zdarma má přístup k veškerým datům a ty už se nemusíš o nic starat.
Vlastníš (pronajímáš si) stacionární kiosek
Vztahuje se na tebe EET pro stánkaře, ale nepotřebuješ drahý pokladní systém, jehož funkce stejně nevyužiješ? S Leetem budeš mít vše potřebné neustále ve svém telefonu nebo tabletu, nemusíš si kupovat novou tiskárnu a účtenky můžeš klientům posílat elektronicky. Ušetříš a přitom neporušíš zákon o EET.
Úspora nákladů při zavedení EET pro stánkaře
Pohodlná a rychlá evidence tržeb
Účetnictví je s Leetem opravdu jednoduché
Jezdíš po jarmarcích, trzích a výstavách, přesouváš se z místa na místo a to nejdůležitější potřebuješ mít vždy po ruce? S praktickou EET pokladnou LétoPOS v telefonu eviduješ své tržby snadno, rychle, kdekoliv a kdykoliv a účtenku svým zákazníkům můžeš ihned poslat na e-mail nebo přes WhatsApp.
Provozuješ stánkový prodej se sezónním zbožím a jsou měsíce, kdy nemáš žádné tržby? S LétoPOS platíš pouze za ty aktivní. To znamená, že peníze, které jsi zaplatil za měsíc, v němž jsi neevidoval žádnou tržbu, budou převedeny ve prospěch úhrady služeb v následujícím měsíci.
Prodáváš na trzích, jarmarcích, veletrzích a výstavách
Patříš mezi oblíbené prodejce, kteří na festivalech, jarmarcích a dalších akcích nabízí dobroty s sebou? Langoš, bramborák, točenou zmrzlinu nebo párek v rohlíku můžeš s LétoPOS prodávat bez starostí.
Budeš flexibilní v každé situaci
Bonus pro stánkaře: platíš pouze při používání
Naši EET pokladnu spustíš do 2 minut – tak jednoduché!
Hned po zadání základních údajů můžeš vystavovat účtenky.
Monika,
«Nepodnikám v tak velkém rozsahu a klasické EET by pro mě bylo příliš velkou finanční zátěží. Taky se bojím, že se kasa může porouchat. Mobilní Leeto je pro mě daleko praktičtější, a hlavně mi ušetří spoustu nákladů.»
«Ne vždycky potřebuji velkou pokladnu, ale telefon mám po ruce pořád. A když náhodou zapomenu tiskárnu doma, tak můžu účtenku vždycky poslat mailem.»
obchodník na trhu
majitelka firmy
Michal,
Co o LétoPOS říkají sami stánkaři
LétoPOS vyvíjíme podle tebe
Jednoduchost, funkčnost a spolehlivost. Tři slova, v nichž se odráží celý náš záměr. Navrhli jsme EET pokladnu, která ti usnadní přechod na elektronickou evidenci tržeb a zároveň pomůže splnit všechny zákonné povinnosti. Proto, i když se blíží 3. a 4. vlna EET, tvé podnikání se nemusí téměř vůbec změnit. S LétoPOS to hravě zvládneš!"
Oldřich Papica, CEO LétoPOS
Používáme cookies ke zlepšení našich stránek.
Souhlasím
Close