EET pro řemeslníky

Jednoduchá pokladna vždy po ruce
Zdarma do konce roku – pak od 102 Kč měsíčně
EET pro řemeslníky
Jednoduchá pokladna vždy po ruce
Zdarma do konce roku – pak od 102 Kč měsíčně
Proč se LétoPOS bude hodit právě tobě
Můžeš vydat neomezené množství účtenek.
Účetní má bezplatný přístup ke všem informacím.
Zcela zdarma při tržbách menších než 500 Kč/měsíc.
Jednoduchá EET pokladna LétoPOS pro 3. a 4. vlnu EET
Ideální EET pokladna pro truhláře, malíře, instalatéry, automechaniky, elektrikáře, zedníky, stavaře, autoservisy a další řemeslníky.
Funguje v telefonu, tabletu, PC a ve všech populárních prohlížečích.
Vystavení účtenky je rychlé a intuitivní – stačí dvě kliknutí.
Účtenky můžeš vytisknout na místě, nebo je zákazníkům posílat na e-mail či přes WhatsApp.
Tým podpory LétoPOS je ti k dispozici 24/7.
Jsi neustále v terénu, «pendluješ» mezi zákazníky a to nejdůležitější potřebuješ mít vždy po ruce? S praktickou EET pokladnou LétoPOS v telefonu můžeš své tržby evidovat snadno, rychle, kdekoliv a kdykoliv.
EET pokladnu otevřeš na jakémkoliv typu zařízení (telefonu, tabletu, PC) a nic neinstaluješ. LétoPOS běží online, takže máš stále nejnovější verzi aplikace a nulové starosti s její aktualizací.
Snadno získáš přehled o svých tržbách. Tvá účetní firma má zdarma přístup k veškerým datům o prodeji a na dvě kliknutí si může stáhnout podrobné přehledy o tvých vydaných stvrzenkách v různých formátech.
Jsi malý živnostník pracující sám na sebe
Vztahuje se na tebe EET pro řemeslníky, ale nepotřebuješ drahý pokladní systém, jehož funkce stejně nevyužiješ? S LétoPOS budeš mít vše potřebné neustále ve svém telefonu nebo tabletu, nemusíš si kupovat novou tiskárnu a účtenky můžeš klientům posílat elektronicky. Ušetříš a přitom neporušíš zákon o EET.
Buď flexibilní v každé situaci
K pokladně se vždy pohodlně připojíš
Účetnictví je s LétoPOS opravdu prosté
Vlastníš servis, v němž pracuje několik automechaniků či brigádníků? Zakoupením jednoho předplatného u LétoPOS získáš přístup do aplikace pro neomezený počet zaměstnanců, kteří mohou samostatně (bez zaškolení) evidovat své tržby přímo z mobilního telefonu. A jako majitel budeš mít o veškerých tržbách perfektní přehled.
Potřebuješ do EET pokladny registrovat více firem? I to umíme. Pod jedním účtem můžeš vést libovolný počet společností s vlastním IČO a jejich jménem odděleně evidovat tržby včetně exportu dat. Tato funkce se výborně hodí pro rodinné podniky a podnikatele, kteří vedou několik společností současně.
Podnikáš ve dvojici, nebo v týmu více lidí
LétoPOS je způsob, jak pohodlně evidovat tržby, i když máš více zaměstnanců, spolupracovníků nebo firem.
Více uživatelů
Více firem
S EET pokladnou LétoPOS zaevidujete tržbu rychle a stejně rychle vydáte účtenku. Tu pak můžete klientům zaslat buď ihned na účet nebo ji vytisknout na kompaktní tiskárně, která s pokladnou komunikuje přes Bluetooth or you may just use an ordinary printer and print receipts on paper.
Tvým působištěm je dílna, servis, kancelář nebo jiné stálé pracoviště
EET pokladna LétoPOS pro nerušenou práci
S tiskarnou a bez
Nenech se zbytečně brzdit administrativou. Otevři na PC ve své kanceláři LétoPOS a pohodlně vyřiď vše, co potřebuješ. Bez problémů vystavíš zákazníkům účtenky, vytvoříš ceník svého zboží a služeb a nastavíš sazby DPH a měny. Veškeré účtenky se archivují a data zůstávají bezpečně uložena v systému po dobu 10 let. Z aplikace si můžeš rovněž vyexportovat přehledy o tržbách za jakékoliv období.
Naši EET pokladnu spustíš do 2 minut – tak jednoduché!
Hned po zadání základních údajů můžeš vystavovat účtenky.
Karel,
«Protože byla karanténa, nemusel jsem EET ještě tolik řešit. V tu dobu jsem se ale rozhodl, že si pro evidenci tržeb pořídím něco praktického a jednoduchého. Od nového roku 2021 proto začnu používat LétoPOS v mobilu. Cenově přijatelné a flexibilní pro mé pochůzky.»
«Bál jsem se, že budu muset koupit velkou pokladnu, ale kamarád mi ukázal LétoPOS. Je skvělé, že si můžu pokladnu jednoduše otevřít v telefonu, účtenku zaslat zákazníkovi e-mailem a nijak tím neporušit zákon o EET. Kromě toho se mi líbí cena a aplikace jako taková.»
truhlář
instalatér
Jan,
Co o LétoPOS říkají sami řemeslníci
LétoPOS vyvíjíme podle tebe
Jednoduchost, funkčnost a spolehlivost. Tři slova, v nichž se odráží celý náš záměr. Navrhli jsme EET pokladnu, která ti usnadní přechod na elektronickou evidenci tržeb a zároveň pomůže splnit všechny zákonné povinnosti. Proto, i když se blíží 3. a 4. vlna EET, tvé podnikání se nemusí téměř vůbec změnit. S LétoPOS to hravě zvládneš!
Oldřich Papica, CEO LétoPOS
Používáme cookies ke zlepšení našich stránek.
Souhlasím
Close