EET pro kadeřnictví, masáže a wellness
Jednoduchá pokladna, která šetří čas i peníze
Zdarma do konce roku – pak od 102 Kč měsíčně
EET pro řemeslníky
Jednoduchá pokladna vždy po ruce
Zdarma do konce roku – pak od 102 Kč měsíčně
Proč se Leeto bude hodit právě tobě
Neomezený počet uživatelů a vydaných účtenek.
Účetní má bezplatný přístup ke všem informacím.
Zcela zdarma při tržbách menších než 500 Kč/měsíc.
Jednoduchá EET pokladna Leeto pro 3. a 4. vlnu EET
Ideální EET pokladna pro masážní salony, kosmetická a nehtová studia, kadeřnictví a wellness centra.
S aplikací může pracovat neomezený počet zaměstnanců, stačí, když jim povolíš přístup.
Funguje v telefonu, tabletu, PC a ve všech populárních prohlížečích.
Vystavení účtenky je rychlé a intuitivní – stačí dvě kliknutí.
Účtenky můžeš vytisknout, nebo je zákazníkům poslat okamžitě na e-mail či přes WhatsApp.
Tým podpory Leeto je ti k dispozici 24/7.
Pro evidenci tržeb nepotřebuješ velkou a drahou pokladnu se spoustou funkcí. Leeto se o vše postará. A navíc ušetříš, protože účtenky můžeš poslat e-mailem nebo přes WhatsApp, tiskárnu netřeba.
Pro správné používání EET pokladny Leeto není potřeba žádné školení ani studium speciální příručky. Je to tak jednoduché a intuitivní, že evidenci tržeb zvládneš během chvilky ty i všichni tví zaměstnanci.
Snadno získáš přehled o svých tržbách. Tvá účetní firma má zdarma přístup k veškerým datům o prodeji a na dvě kliknutí si může stáhnout podrobné přehledy o tvých vydaných stvrzenkách v různých formátech.
Jsi malý živnostník pracující sám na sebe
Vztahuje se na tebe EET pro řemeslníky, ale nepotřebuješ drahý pokladní systém, jehož funkce stejně nevyužiješ? S Leetem budeš mít vše potřebné neustále ve svém telefonu nebo tabletu, nemusíš si kupovat novou tiskárnu a účtenky můžeš klientům posílat elektronicky. Ušetříš a přitom neporušíš zákon o EET.
Úspora nákladů při zavedení EET
Hravě to zvládneš bez návodu
Účetnictví je s Leetem opravdu prosté
Vlastníš např. kadeřnický salon, v němž pracuje několik kadeřníků či vizážistů? Zakoupením jednoho předplatného u Leeto získáš přístup do aplikace pro neomezený počet zaměstnanců, kteří mohou pod svým uživatelským jménem evidovat tržby přímo z mobilního telefonu. A jako majitel budeš mít o veškerých tržbách perfektní přehled.
Každý tvůj zaměstnanec otevře EET pokladnu na jakémkoliv typu zařízení (telefonu, tabletu, PC) a nemusí nic instalovat. Leeto běží online, takže všichni stále mají nejnovější verzi aplikace a nulové starosti s její aktualizací. Nemusíš se proto bát žádného neočekávaného problému a zákonné požadavky EET splníš vždy na jedničku.
Potřebuješ EET pokladnu pro celý svůj tým
Leeto je způsob, jak pohodlně evidovat tržby, i když je tvůj tým početnější. Není potřeba pořizovat pokladnu pro každého pracovníka zvlášť.
Jedna EET pokladna pro všechny
Naprosto bezproblémový chod
S EET pokladnou Leeto je administrativa otázkou chvilky. Všechny přehledy snadno stáhneš a odešleš svému účetnímu, nebo mu rovnou můžeš udělit bezplatný přístup k exportu dat za jakékoliv období a o nic se nestarat. Veškeré tržby jsou odděleny podle IČO a archivují se po dobu 10 let. Podrobné informace lze stáhnout ve formátu xls nebo pdf, a to dokonce v českém i anglickém jazyce.
Několik profesionálů s různými IČO pod jednou střechou
Jedno Leeto pro několik firem
Jednoduché a přehledné učetnictví
Zastřešuje tvůj salon více podnikatelů s vlastním IČO? Při používání EET pokladny Leeto můžeš všechny evidovat pod jedním předplatným. Každý bude mít svůj uživatelský účet, neomezený počet přístupů pro své zaměstnance a to vše za jednu cenu. Evidence tržeb je naprosto oddělená a každý své příjmy eviduje ze svého mobilního telefonu.
Naši EET pokladnu spustíš do 2 minut – tak jednoduché!
Hned po zadání základních údajů můžeš vystavovat účtenky.
Klára,
«Rozbila se mi moje stará pokladna, tak jsem se rozhodla vyzkoušet Leeto pokladnu v mobilu. Vyhovuje mi, že se do Leeta dostanu i z notebooku. Taky jsem si koupila tiskárnu účtenek, ale abych řekla pravdu, skoro ji nepoužívám, posílám účtenky přes SMS.»
«Díky Leeto se dají splnit povinnosti vyplývající ze zákona o EET jen za 100 Kč měsíčně. Náš stát nám nachystal pěkné „překvapení", ale díky vám nám to z peněženek nevytahá až tak moc peněz, jak se původně zdálo. Fakt dobré řešení pro menší podnikatele.»
masér
kadeřnice
Martin,
Co o Leetu říkají sami podnikatelé
Leeto vyvíjíme podle tebe
Jednoduchost, funkčnost a spolehlivost. Tři slova, v nichž se odráží celý náš záměr. Navrhli jsme EET pokladnu, která ti usnadní přechod na elektronickou evidenci tržeb a zároveň pomůže splnit všechny zákonné povinnosti. Proto, i když se blíží 3. a 4. vlna EET, tvé podnikání se nemusí téměř vůbec změnit. S Leeto to hravě zvládneš!
Oldřich Papica, CEO Leeto
Používáme cookies ke zlepšení našich stránek.
Souhlasím
Close